XXXII niedziela zwykła

1. Przeżywamy dziś IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, modlimy się za chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie, w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoją ofiarę, aby wspomóc chrześcijan żyjących w krajach, gdzie chrześcijanie są prześladowani i oczekują naszego wsparcia modlitewnego i materialnego.

2.    Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski - Msza św. za zmarłych z rodziny Wardów o 17.00;

- we czwartek wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej - Msza św. za śp. Alicję w Sitnie o 10.00;

- w piątek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej – Msza św. za zmarłych z rodziny Bocian i Kołtuńskich o 17.00;

- w sobotę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – Msza św. za zmarłych z rodziny Jabłońskich, Czarnych, Rusek, Klag i Tomaszewskich o 9.00.

3.    Nabożeństwa wypominkowe przez cały listopad codziennie po Mszy świętej. W poniedziałki wyczytywane będą kartki z numerami od 1 do 30, we wtorki od 31 do 60, we środy od 61 do 90, w piątki od 91 do 120, w soboty pozostałe kartki (bez numerów).

4.     W przyszłą niedzielę (19 listopada) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Antoninę, Walentego, Mariana, Leona i Tadeusza Biel, o 10.30 w Sitnie modlić się będziemy o zdrowie dla Czesławy Lewandowskiej, zaś o 12.00 za zmarłych Druhów i Druhny z OSP gminy Mieszkowice.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne: Michalina PIETRZAK zam. w Sitnie oraz Rafał PETRZAK zam. w Sitnie, zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w zawarciu wyżej wymienionego związku małżeńskiego, proszony jest o kontakt z kancelarią parafialną. Przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa powierzajmy w naszych modlitwach opiece Maryi – patronce naszej parafii. Zapowiedź pierwsza.