XXX niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Agnieszce Solskiej i p. Wiesławowi Dalenkiewicz.

2.    Dzisiejszą niedzielą kończymy obchody Tygodnia Misyjnego pod hasłem „Idźcie Głoście”. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na wsparcie dla tych, którzy głoszą ewangelię na krańcach świata. Zgodnie z prośbą Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi dziś po wszystkich mszach św. zbierane są datki dla ofiar tragedii w Meksyku.

3.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we środę Uroczystość Wszystkich Świętych - na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Zofię i Kazimierza Mazurkiewicz, zaś o 12.00 za śp. Karolinę i Michała Jurasz, Jana Golonkę oraz Jadwigę i Franciszka Mackiewicz. Po Mszy św. południowej wyruszymy z procesją modlitewną za wszystkich wiernych zmarłych a zwłaszcza za zmarłych spoczywających na Troszyńskim cmentarzu. W Sitnie Msza św. o 10.30 za śp. Czesława Wardę;

- we czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – na Mszy św. w Troszynie o 17.00 (czas zimowy) modlić się będziemy wraz z Różą św. Faustyny w intencji zmarłych członków Wspólnoty Żywego Różańca, w Sitnie o 18.00 za śp. Czesława Wardę;

- w pierwszy piątek miesiąca Msza św. w Troszynie o 17.00 w intencji śp. Czesława Wardy, w Sitnie o 18.00 za zmarłych z rodziny Pawłowskich, Nuckowskich, Ekiertów i Widelaków. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00;

- w sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza - Msza św. za śp. Czesława Wardę o 9.00 (trzydziesta, ostatnia msza św. gregoriańska).

4.   Od dnia 2 listopada aż do marca przyszłego roku wieczorne Msze św. w Troszynie w dni powszednie będą odprawiane o godz. 17.00 zaś w Sitnie o 18.00.

5.   Nabożeństwa wypominkowe przez cały listopad codziennie po Mszy świętej.

6.    W przyszłą niedzielę (5 listopada) śpiewać będziemy Godzinki ku czci NMP o 8.45, na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Maksymiliana za śp. Ks. Juliana Sadowskiego, o 10.30 w Sitnie modlić się będziemy za zmarłych członków Wspólnoty Żywego Różańca, zaś o 12.00 za śp. Mieczysława Kruczek.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!