XXIX niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Małgorzacie Dalinkiewicz i p. Liliannie Kołodziejczyk.

2.    Przed kościołem ministranci rozdają kartki wypominkowe. Tradycyjnie proszę o czytelne wpisywanie imion naszych zmarłych i zapisanie w domu numeru kartki (znajduje się w prawym górnym rogu). W określone dni tygodnia będziemy wyczytywać imiona zmarłych z kolejnych kartek.

3.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie św. Jana Kapistrana - Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we wtorek wspomnienie św. Antoniego Marii Clareta - Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we środę Msza św. w Sitnie o 17.00 zaś w Troszynie za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we czwartek wyjątkowo nie będzie żadnego nabożeństwa w naszej parafii;

- w piątek - Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- w sobotę święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Msza św. za śp. Czesława Wardę o 9.00.

4.    W przyszłą niedzielę (29 października) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Czesława Wardę, o 10.30 w Sitnie za śp. Józefa i Helenę, zaś o 12.00 za śp. Teodorę i Jana Urbanek.

5.   Decyzją Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi we wszystkich parafiach naszej Archidiecezji w niedzielę 29 października 2017 roku będziemy modlić się za ofiary tragedii oraz wspierać materialnie Kościół w Meksyku poprzez zbiórkę do puszek po wszystkich Mszach Świętych.

6.     Nabożeństwa różańcowe przez cały październik w Troszynie codziennie po Mszy świętej a w Sitnie pół godziny przed Mszą św.

7.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!