XXVII niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Marzenie Brodzińskiej i p. Marcie Kulpa.

2.    Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy zaangażowali się w akcję Różaniec do Granic i wzięli udział we wspólnych modlitwach nad Odrą w Czelinie, Gozdowicach czy w Siekierkach, gdzie odbyła się uroczysta koronacja obrazu MB Nadodrzańskiej Królowej Pokoju.

3.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka- Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we środę Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- we czwartek Msza św. w Sitnie za śp. Czesława Wardę o 17.00;

- w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego - Msza św. za śp. Czesława Wardę o 18.00;

- w sobotę Msza św. za śp. Czesława Wardę o 9.00.

4.    W przyszłą niedzielę (15 października) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Zenona Czaję w 10 rocznicę śmierci, o 10.30 w Sitnie za śp. Janinę Zapolską, zaś o 12.00 za śp. Czesława Wardę.

5.     Nabożeństwa różańcowe przez cały październik w Troszynie codziennie po Mszy świętej a w Sitnie pół godziny przed Mszą św.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!