XXVI niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Monice Ćwiok, p. Annie Rajmuntowicz i Agacie Peszczyńskiej.

2.    Z okazji pierwszej niedzieli miesiąca Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd w dniu dzisiejszym (1 października 2017) o godz. 14.00 z Troszyna i o 14.10 z Sitna.

3.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Franciszka Fioncek wyjątkowo o 9.00;

- we środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek w Sitnie o 17.00;

- w pierwszy piątek miesiąca Msza wotywna o NSPJ w Sitnie o godz. 17.00 a w Troszynie o godz. 18.00 w intencji śp. Czesława Wardy; okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed nabożeństwem; chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00;

- w sobotę wspomnienie NMP Różańcowej - Msza św. za śp. Czesława Wardy o 9.00.

4.    W przyszłą niedzielę (8 października) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Zdzisława Glinkowskiego i za zmarłych Rodziców: Józefę i Józefa, na Mszy św. o 10.30 w Sitnie modlić się będziemy za śp. Czesława Wardy, o 12.00 za śp. Piotra w 23 rocznicę śmierci i śp. Stanisława Jędrzejczyka. Po Mszy św. południowej zapraszam na spotkanie Rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym chcą przystąpić do I Komunii Świętej.

5.     Nabożeństwa różańcowe przez cały październik w Troszynie codziennie po Mszy świętej a w Sitnie pół godziny przed Mszą św.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!