XXV niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Agnieszce Prostak i p. Agnieszce Leśniak.

2.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we czwartek wspomnienie św. Wacława - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek w Sitnie o 17.00;

- w piątek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- w sobotę wspomnienie św. Hieronima - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 9.00.

3.    W przyszłą niedzielę (1 października) o 8.45 śpiewać będziemy Godzinki ku czci NMP, na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. s. Faustyny za śp. Ks. Juliana Sadowskiego, na Mszy św. o 10.30 w Sitnie modlić się będziemy za śp. Franciszka Fioncek, o 12.00 za Stanisława z okazji 3 rocznicy urodzin. Po Mszy św. południowej zainaugurujemy nabożeństwa różańcowe.

4.    Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium MB Królowej Pokoju w Siekierkach. Wyjazd 1 października o godz. 14.00 z Troszyna i o 14.10 z Sitna. Chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii.

5.   Nabożeństwa różańcowe przez cały październik w Troszynie codziennie po Mszy świętej a w Sitnie pół godziny przed Mszą św.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!