XXIII niedziela zwykła

1. W piątek przeszliśmy zapowiedzianą kontrolę przeciwpożarową. Dziękuję p. Januszowi Maks, p. Eugeniuszowi Pych i p. Komendantowi Jerzemu Trzepiórze za pomoc w przygotowaniu kościoła do przebycia kontroli. Czekamy na raport z PSP w Gryfinie, ale już wiemy, że w kilku punktach stwierdzono nieznaczne uchybienia. W najbliższym czasie wspólnymi siłami postaramy się je wyeliminować.

2.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we wtorek Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 18.00;

- we czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego Msza św. za śp. Franciszka Stolarczyk w 4 rocznicę śmierci w Sitnie o 17.00, w Troszynie za śp. Franciszka Fioncek o 18.00, po nabożeństwie oddamy cześć krzyżowi;

- w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej – Msza św. w Sitnie o 17.00 za śp. Franciszka Fioncek, a w Troszynie o 18.00;

- w sobotę wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana - Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 9.00.

3.    W przyszłą niedzielę (10 września) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Józefa Kiełbasa w 27 rocznicę śmierci, o 10.30 w Sitnie modlić się będziemy za śp. Franciszka Fioncek, o 12.00 za Elżbietę i Pawła Chudyk z okazji 50 rocznicy urodzin.

4.    W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie członków Rady Duszpasterskiej do sali Matki Bożej Kapłańskiej na plebani na godzinę 19.00.

5.    Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!