XXII niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział we Mszy św. żałobnej za śp. Ks. Juliana Sadowskiego w ostatni poniedziałek w Troszynie. Pani Marzannie i Pani Marzenie dziękuję za przygotowanie dekoracji pogrzebowej. Szczególnie serdecznie dziękuję dziesięcioosobowej delegacji z naszej parafii (z Troszyna i Sitna) za obecność na uroczystościach pogrzebowych we Włodawie i Lubieniu. Naszą Diecezję reprezentowało 12 osób świeckich oraz 4 księży. Msza św. za zmarłego Kapłana (intencja od uczestników pogrzebu) zostanie odprawiona w 30 dniu po pogrzebie w niedzielę 1 października 2017r. o 9.00.

2.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego o 8.30;

- we wtorek Msza św. za śp. Jana i Katerzynę Kołtuńskich, Natalię i Ireneusza Bocian o 18.00;

- we środę Msza św. za śp. Czesławę Kruczek o 18.00;

- we czwartek Msza św. za śp. Franciszka Fioncek w Sitnie o 17.00;

- w piątek święto Narodzenia NMP – Msza św. w Sitnie o 10.00 za śp. Zytę Woźniak, a  w Troszynie o 17.00 za śp. Ewę Prostak od uczestników pogrzebu, w Zielinie Msza św. Odpustowa o 18.00 za śp. Franciszka Fioncek;

- w sobotę Msza św. za śp. Franciszka Fioncek o 9.00.

3.    W przyszłą niedzielę (10 września) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Marię, Józefa, Mariana Roszak oraz za śp. Mariannę Szulc i za zmarłych z rodziny, o 10.30 w Sitnie modlić się będziemy za śp. Franciszka Fioncek, o 12.00 za śp. Bronisława Chabasińskiego w 32 rocznicę śmierci oraz śp. Piotra Jędrzejczyka w 23 rocznicę śmierci.

4.    Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!