XX niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do uroczystości odpustowej a zwłaszcza p. Marzenie, p. Agnieszce, p. Elżbiecie (przygotowanie posiłku dla księży z całego dekanatu) p. Czesławie Bocian, p. Aleksandrze Zborowskiej i p. Bronisławie Mastalerz (sprzątanie kościoła) p. Romie i p. Marzenie (dekoracje kwiatowe przy ołtarzu) p. Tadeuszowi i p. Eugeniuszowi (koszenie trawy wokół kościoła) p. Krzysztofowi wraz z zespołem śpiewaków i służbą liturgiczną ołtarza za uświetnienie liturgii.

2.     Kalendarz liturgiczny bieżącego tygodnia oraz intencje mszalne:

- w poniedziałek Msza św. wyjątkowo o godzinie 8.00;

- we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej – Msza św. za śp. Hieronima o 18.00;

- we środę Msza św. w intencji śp. Jarosława Rajmuntowicz;

- we czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła – Msza św. za śp. Filomenę i Władysława w Sitnie o 17.00;

- w piątek Msza św. za wszystkich Parafian o 18.00;

- w sobotę Uroczystość NMP Częstochowskiej - Msza św. za śp. Zofię, Jana i Stanisława o 9.00.

3.   W imieniu ks. Kanonika Marka Szczuckiego – Proboszcza z Czelina zapraszam na Uroczystość odpustową na godzinę 12.00.

4.    W przyszłą niedzielę (27 sierpnia) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji Emilii Gołdyn z okazji 80 rocznicy urodzin, o 10.30 w Sitnie za zmarłych Rodziców i Teściów, o 12.00 za śp. Krystynę Kiełbasa w 3 rocznicę śmierci.

5.    W imieniu ks. Piotra Subocza – Proboszcza Witnicy - zapraszam na Nabożeństwo Uwielbienia (Msza św. oraz charyzmatyczna modlitwa wstawiennicza) do kościoła parafialnego pw. Chrystusa Króla w Witnicy Chojeńskiej w przyszłą niedzielę (27 sierpnia) na godzinę 17.30. Modlitwie towarzyszyć będzie wspólnota LEW JUDY.

6.    Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

proboszcz  parafii