XV niedziela zwykła

1. W tym tygodniu zostanie podjęta druga próba ograniczenia występowania drewnojadów poprzez zastosowanie środków chemicznych. W związku z tym, aż do soboty nie będą odprawiane w naszym kościele żadne nabożeństwa.

Jedynie w poniedziałek odprawiona zostanie Msza św. pogrzebowa za śp. Stanisławę Dorywalską o godzinie 14.00.

2.    W przyszłą niedzielę (23 lipca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Stefana Glubiak w 19 r. śmierci, o 10.30 w Sitnie za śp. Władysława i Mariana Woźniak, o 12.00 za śp. Zofię Rupenthal w 30 rocznicę śmierci.

3.    W dniach od 23 do 30 lipca obchodzić będziemy XVIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, którego liturgiczne wspomnienie przypada na wtorek (25 lipca). Tegoroczny Tydzień będziemy przeżywać  pod hasłem: „Niesiemy Dobrą Nowinę drogami świata”. W najbliższą niedzielę (23 lipca) po Mszy św. o godz. 12.00 w Troszynie, zostaną poświęcone wszelkie pojazdy (samochody, motocykle, rowery itp.). Do udziału we wspólnej modlitwie zapraszamy wszystkich kierowców i podróżujących.

administrator parafii