XIV niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Edycie Dorna, p. Stanisławie Zachwieja i p. Barbarze Kiełbasa. Dziękuję za wpłatę na fundusz kwiatowy p. Chabasińskiej.

2.    W tym tygodniu podejmiemy próbę ograniczenia występowania drewnojadów poprzez zastosowanie środków chemicznych. W związku z tym, w tym tygodniu nie będą odprawiane w naszym kościele żadne nabożeństwa. Kościół będzie niedostępny dla wiernych przez najbliższych pięć dni. Ostatnia Msza św. zostanie odprawiona w poniedziałek o 9.00 rano. We czwartek nie będzie Mszy św. w Sitnie.

3. Z powodu prac remontowych blokujących wejście na plebanię, biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

4.   W przyszłą niedzielę (16 lipca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Marię, Józefa, Mariana Roszak, Mariannę Szulc i za zmarłych z Rodziny, o 10.30 w Sitnie za śp. Jana, Wacława i Franciszka Gawarskich, o 12.00 za Aleksandrę i Marcina Zborowskich z okazji 2 rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii