XIII niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Alicji Kurmyło i p. Beacie Jachimowicz. Dziękuję za wpłaty na fundusz kwiatowy p. Janinie Grymuzie, p. Stanisławie Kiełbasa i p. Snopek.

2.    Dziękuję zespołowi PLATERÓWKI za wspólną modlitwę wraz ze Wspólnotą Żywego Różańca w pierwszą sobotę miesiąca, a Katolickiemu Stowarzyszeniu Kolejarzy Polskich za uświetnienie dzisiejszej liturgii.

3.   W tym tygodniu wszystkie Msze św. wieczorne w Troszynie wyjątkowo o 19.00.

4.   W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

- w poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła;

- we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej;

- we czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – Msza św. w Sitnie o 17.00;

- w pierwszy piątek miesiąca Msza wotywna o NSPJ w Sitnie o godz. 17.00 a w Troszynie o godz. 19.00; okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed nabożeństwem; chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00;

- w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli – Msza św. o 9.00.

5.   W przyszłą niedzielę (9 lipca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Genowefę i Stanisława Koral i za zmarłych Rodziców, o 10.30 w Sitnie za śp. Wacława Liszczyk w 19 r. śmierci, o 12.00 za śp. Franciszka Dorywalskiego w 13 r. śmierci, za zmarłych z rodziny Dorywalskich i Domareckich oraz za śp. Józefa Błażejczyka.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro a zwłaszcza za życzenia i modlitwę w mojej intencji z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii