XII niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Katarzynie Kołodziejczyk i p. Małgorzacie Szkudlarek.

2.   W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

- we środę wspomnienie św. Ireneusza – Msza św. o 18.00;

- we czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła - Msza św. w Troszynie o 18.00 w intencji Piotra i Edwarda Jędrzejczyk oraz Władysława Nędzy w podziękowaniu za przygotowanie chodnika wokół Krzyża Misyjnego;

- w pierwszą sobotę miesiąca (1 lipca) o godzinie 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi (intencja Róży św. Faustyny), po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

3.   W przyszłą niedzielę (2 lipca) śpiewać będziemy Godzinki ku czci NMP o 8.45, a na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Maksymiliana w intencji Księdza Biskupa Andrzeja Dzięgi i za całą naszą Rodzinę Diecezjalną, o 10.30 w Sitnie w intencji o dar pokoju dla świata, o 12.00 za śp. Annę Bielawską.

4.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii