XI niedziela zwykła

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Marioli Borowiec, Karolinie Lahs i p. Annie Kalemba. Dziękuję za wpłatę na fundusz kwiatowy p. Janinie Rzywudzkiej.

2.   Po wszystkich Mszach św. grupa Caritas zbiera ofiary do puszek przeznaczone na organizację wypoczynku letniego dla dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich.

3.   W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

- we środę wspomnienie św. Alojzego Gonzagi – Msza św. za śp. Marię Rajmuntowicz o 18.00;

- we czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i poświęcenie wianków w Troszynie o 17.00 (w Sitnie nie będzie Mszy św.);

- w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego o 8.30, w Sitnie o 15.30;

- w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Msza św. o 9.00.

4.   W przyszłą niedzielę (25 czerwca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Feliksa Gołdyn, o 10.30 w Sitnie w intencji śp. Kazimiery Zajączkowskiej, o 12.00 za śp. Marię i Jarosława Rajmuntowicz.

5.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii