UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Barbarze Telej i p. Janinie Kędzierskej. Dziękuję także za wpłaty na fundusz kwiatowy p. Żuchowicz, Godyń, Prostak i Kiełbasa. Pani Katarzynie Barczyk dziękuję za wykoszenie trawy wokół kościoła.

2.   W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

- we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy – Msza św. o dar mężnego znoszenia trudów choroby dla Katarzyny;

- we środę wspomnienie św. Michała Kozala – Msza św. Dziękczynna za ofiarodawców i życzliwych sąsiadów;

- we czwartek (15 czerwca) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; proszę o przygotowanie czterech ołtarzy przy drodze z kościoła w kierunku szkoły. Msza św. w Sitnie o 10.00 w intencji wszystkich Parafian, a w Troszynie o 13.00 w intencji śp. Andrzeja Kucharczyk, Władysława i Włodzimierza Florkowskiego. Po Mszy św. procesja. Do sypania kwiatów zapraszam wszystkie dziewczynki, chłopców proszę zaopatrzyć w dzwonki. Proszę o udekorowanie okien naszych domów.

- w sobotę wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

3.   W przyszłą niedzielę (18 czerwca) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Emilii, Eugeniusza Ostręga i Krystyny Ferenc, o 10.30 w Sitnie w intencji śp. Janiny Zapolskiej, o 12.00 za śp. Grafa Finck von Finckenstein.

4.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii