UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Krystynie Sopczak, Agnieszce Chabasińskiej i p. Annie Stachnio.

2.   Po raz dziesiąty przeżywamy dziś Święto Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za chleb”; przed kościołem zbierane są ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

3.   Trwają prace porządkowe na wieży kościoła aby możliwe było zastosowanie środków przeciw drewnojadom. Chętnych do pomocy zapraszam w poniedziałek po 19.00 oraz we wtorek po 16.00.

4.   W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

- w poniedziałek (5 czerwca) Święto NMP Matki Kościoła – Msza św. o 18.00 w intencji Beaty o potrzebne łaski;

- we wtorek wspomnienie św. Norberta – Msza św. wyjątkowo o 9.00 w intencji Anieli i Bronisława Bytnar;

- we czwartek (8 czerwca) Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – Msza św. w Sitnie o 17.00 w intencji Katarzyny z prośbą o dar zdrowia;

- w sobotę wspomnienie bł. Bogumiła – Msza św. o 9.00 w intencji śp. Franciszka;

5.   W przyszłą niedzielę (11 czerwca) Uroczystość Trójcy Przenajświętszej na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji śp. Teresy, o 10.30 w Sitnie w intencji śp. Janiny Zapolskiej, o 12.00 za śp. Marię Kowalską.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii