VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Bożenie Dorywalskiej i p. Lucynie Kulpa.

2.   W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia obchodzimy:

- we środę (24 maja) wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych – Msza św. o 18.00;

- w piątek (26 maja) wspomnienie św. Filipa Nereusza.

3.   W przyszłą niedzielę (28 maja) Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Antoninę i Stanisława Brodzińskich, o 10.30 w Sitnie za śp. Janinę Zapolską, o 12.00 za śp. Teresę.

4.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać! W imieniu całej parafii pragnę podziękować Rodzicom Dzieci Komunijnych za okazały Dar Ołtarza: kielich mszalny oraz świeczniki ołtarzowe. Z powodu bardzo złego stanu technicznego ogrodzenia przy plebanii, musimy dokonać jego rozbiórki. Chętnych do pomocy zapraszam w poniedziałek, wtorek i środę.

administrator parafii