Zmartwychwstanie Pańskie

1.   Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na obchody Triduum Paschalnego, a Rodzicom dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej za przygotowanie Grobu Pańskiego.

2.   Panu Komendantowi OSP Troszyn i wszystkim Druhom serdecznie dziękuję za oświetlenie i zabezpieczenie Drogi Krzyżowej oraz za wartę honorową przy Grobie Pana Jezusa.

3.   Pragnę wyrazić swoją wdzięczność wobec Pana Organisty, który przez cały Wielki Post był mocno zaangażowany w przygotowanie i przeprowadzenie Rekolekcji, nabożeństw wielkopostnych oraz liturgii Wielkiego Tygodnia. Dziękuję Służbie Liturgicznej Ołtarza, Lektorom i Kantorom, którzy uświetnili obchody Świętego Triduum Paschalnego. A wszystkim Parafianom – zwłaszcza z Sitna dziękuję za liczny i aktywny udział w obchodach Triduum Sacrum.

4.   W dniu jutrzejszym (w Poniedziałek Wielkanocny) Msze św. jak w każdą niedzielę.

5.   W przyszłą niedzielę (23 kwietnia) w Święto Miłosierdzia Bożego na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy za śp. Edwarda Zachwieja i za zmarłych rodziców; o 10.30 (w Sitnie) za śp. Stanisława, Władysława, Kazimierę i Jana, zaś o 12.00 za śp. Marka Makrzanowskiego i zmarłych z rodziny. Po Mszach św. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierać ofiary do puszek dla biednych i potrzebujących.

6.   Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii