Niedziela Palmowa

1.  Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania naszej parafialnej świątyni na dzisiejszą uroczystą liturgię a zwłaszcza p. Magdalenie Kruczek i p. Danucie Kowalczyk.

2.   Ze względu na spowiedź św. w Warnicach Msza święta we środę będzie  odprawiona wyjątkowo o godz. 17.00.

3.     WIELKI  CZWARTEK - PAMIĄTKA USTANOWIENIA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I SAKRAMENTU KAPŁAŃSTWA: Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00 w Troszynie. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

4.  WIELKI  PIĄTEK – PAMIĄTKA  MĘKI  I  ŚMIERCI  CHRYSTUSA NA  KRZYŻU: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 20.00. Liturgia Męki Pańskiej w Sitnie o godz. 16.00, w Troszynie o 18.00. Podczas liturgii rozpoczynamy Nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obowiązuje post ścisły. O godz. 21.00 zapraszam wszystkich parafian na Drogę Krzyżową z lampionami (świece, znicze).  W związku z tym uprzejmie proszę p. Naczelnika OSP Troszyn o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom nabożeństwa.

5.   WIELKA  SOBOTA - poświęcenie pokarmów o godz. 11.00 w Sitnie oraz w Troszynie o 12.00 i 14.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim od godz. 14.00 do 21.00. O 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego – II dzień Nowenny – zapraszam szczególnie członków Wspólnoty Żywego Różańca.

6.   Liturgia WIGILII PASCHALNEJ – w Sitnie o 18.00, w Troszynie o 21.00. Liturgię rozpoczynamy przy ogniu rozpalonym przed wejściem do kościoła.

7.   W Niedzielę ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO (16 kwietnia) modlić się będziemy na Mszy św. REZUREKCYJNEJ w intencji Zbigniewa Łapy prosząc o dar zdrowia (6.30 w Troszynie), w intencji wszystkich Parafian (8.00 w Sitnie) oraz w intencji Bogu wiadomej (12.00 w Troszynie).

8.   W poniedziałek w oktawie Wielkanocy (17 kwietnia) Msze św. jak w każdą niedzielę: o 9.00 w Troszynie za śp. Stanisławę Jędrzejczyk; o 10.30 w Sitnie za śp. Aleksandra, Leokadię, ks. Jerzego z rodziny Wasilewskich oraz za śp. Elżbietę i Michała z rodziny Raciborskich, o 12.00 w Troszynie za śp. Eugeniusza i Konstancję Kijo i za zmarłe rodzeństwo: Kazimierza, Halinę, Jerzego i Zbigniewa.

9.   Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii