V niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Ewie Roszak i p. Halinie Pych.

2. We wtorek ze względu na spowiedź w Mieszkowicach nie będzie żadnego nabożeństwa w naszej parafii. Podobnie we czwartek nie będzie Mszy św. w Sitnie.

3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o 17.00 w Sitnie, o 18.00 w Troszynie. Po nabożeństwie Msza św. na której będziemy się modlić wraz z Różą św. Maksymiliana Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godziny 9.00.

4. W następną niedzielę (9 kwietnia) na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy w intencji Marka z okazji 50 rocznicy urodzin, w Sitnie o 10.30 za śp. Stanisławę Panek; zaś o 12.00 w intencji Haliny z okazji 70 rocznicy urodzin. Po Mszy św. południowej Gorzkie Żale. Poświęcenie palm wielkanocnych na każdej Mszy św. Taca przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

5. Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii