IV niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p.p. Kasprowskim i Stelmasik.

2. Ze względu na Rekolekcje w Myśliborzu, w tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w poniedziałek i środę o 17.00! we wtorek nie będzie Mszy św.! we środę (29 marca) Msza św. dziękczynno – błagalna o potrzebne łaski dla Rodziny Godyń. W sobotę godzina Mszy św. nie ulega zmianie (9.00).

3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o 17.00 w Sitnie, o 18.00 w Troszynie.

4. W następną niedzielę (2 kwietnia) o 8.45 śpiewać będziemy Godzinki ku czci NMP, a na Mszy św. o 9.00 modlić się będziemy wraz z Różą św. Faustyny o światło Ducha Świętego dla odprawiających rekolekcje, spowiedników i rekolekcjonistów, o 10.30 w Sitnie w intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów kościoła w Sitnie; zaś o 12.00 za śp. Halinę, Marię i Joachima. Po Mszy św. południowej Gorzkie Żale.

5. Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii