III niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Agnieszce Synaszko i p. Teresie Baranieckiej.

2. Dzisiejszą niedzielą (19 III) rozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. W tym roku wygłasza je Ksiądz kanonik Karol Andrzej Wójciak – Proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Węgorzynie, którego bardzo serdecznie witamy w naszej Wspólnocie. Jeszcze dziś zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.00. Po nabożeństwie możliwość rozmowy z Ojcem Rekolekcjonistą w Sali MB Kapłańskiej na plebanii. Od poniedziałku do środy Msza św. z nauką rekolekcyjną o 17.00 w Sitnie i o 18.00 w Troszynie. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. We wtorek dodatkowo przyjedzie Ojciec Duchowy naszego Dekanatu aby pomóc w spowiedzi. Dzieci przychodzą do kościoła na godzinę 8.30.

3. We czwartek wyjątkowo nie będzie Mszy św. w Sitnie.

4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o 17.00 w Sitnie, o 18.00 w Troszynie.

5. W sobotę, 25 marca, przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 będzie można dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego, składając swoją pisemną deklarację na ołtarzu.

6. W następną niedzielę (26 marca) modlić się będziemy za śp. Franciszkę i Józefa Kiełbasa oraz za zmarłych Rodziców (9.00), za śp. Jana Lewandowskiego w 4 rocznicę śmierci (10.30 w Sitnie) oraz za śp. Wiktorię i Andrzeja Godyń oraz Irenę i Zenona Wiśniewskich (12.00).

7. Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii