II niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Marzenie Siwoń i p. Milczarek.

2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za liczny udział w uroczystości poświęcenia nowego Krzyża Misyjnego. Dziękuję wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzieli na moją prośbę i pomogli przeprowadzić nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

3. Pod hasłem: „Gdzie misjonarze – tam nadzieja” obchodzimy dziś Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z misjonarzami pracującym z dala od swojej Ojczyzny. Naszą modlitwą, wyrzeczeniem i ofiarą możemy wesprzeć Kościół w krajach misyjnych. Parafialny Zespół CARITAS przed kościołem zbiera ofiary przeznaczone na ten cel.

4. Ze względu na spowiedź w Warnicach we wtorek Msza św. wyjątkowo o 16.00.

5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek o 17.00 w Sitnie, o 18.00 w Troszynie. Nabożeństwa GORZKICH ŻALI w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. południowej.

6. W następną niedzielę (19 marca) modlić się będziemy za śp. Zdzisława Kasprowskiego – intencja od Zakładu Pogrzebowego SŁUGOCKI (9.00), za śp. Janinę Zapolską (10.30) oraz za śp. Stanisława i Waldemara Snopek (12.00).

7. Kolejna III niedziela Wielkiego Postu (19 marca) wyznacza w naszej parafii początek Rekolekcji Wielkopostnych. W tym roku głosić je będzie Ksiądz kanonik Karol Andrzej Wójciak – Proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Węgorzynie. Zapraszamy od poniedziałku do środy o 17.00 w Sitnie, o 18.00 w Troszynie.

8. Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii