I niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali naszą parafialną świątynię na dzisiejszą uroczystość a zwłaszcza p. Dominice Kucharczyk i p. Grażynie Czupryniak.

2.  W piątek Msza św. w intencji Fundatorów Krzyża Misyjnego o godzinie 18.00. O 18.30 nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ, poświęcenie i adoracja Krzyża Misyjnego. Tego dnia nie będzie żadnego nabożeństwa w Sitnie.

3.   Nabożeństwa GORZKICH ŻALI w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. południowej.

4.  W następną niedzielę (12 marca) modlić się będziemy za śp. Józefa oraz Krystynę Kiełbasa a także za śp. Bernadetę i Zbigniewa Lewandowskich (9.00) za śp. Janinę Zapolską (Sitno 10.30) oraz za śp. Antoniego Dalinkiewicz w 3 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Dalinkiewicz i Matczak (12.00). Po każdej Mszy św. członkowie Parafialnego Zespołu CARITAS zbiorą do puszek ofiary na rzecz Dzieła Pomocy „Ad Gentes.”

5.  Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za wszelką życzliwość i dobro z kapłańskiego serca płynące: Bóg zapłać!

administrator parafii