Prośby i podziękowania
Matko Najświętsza otocz opieką małego Oliwiera, daj siłę jego rodzicom. Święta Maryjo, módl się za nami!
Mato Boża pospiesz mi ku pomocy znasz moje braki i potrzeby. Ratuj więc. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o radość życia wiecznego dla śp. Zofii Wiącek. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo proszę w dniu imienin o dar zdrowia dla Jerzego miej go w swojej opiece. Matko Nieustającej Pomocy módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy spraw aby mój tata po operacji szybko wrócił do sił mógł w miarę normalnie funkcjonować proszę o dar zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko narodów ogarniętych wojną, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i aby mój tata po zabiegu laryngologicznym mógł mówić bez problemów. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i aby wynik był dobry. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę abym nie miał raka. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za dar zdrowia, uleczenia mnie z covidu. Dziękuję Ci za Twoją MATCZYNĄ opiekę i łaskę.
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i aby ustąpiła chrypa, miej w swojej opiece mojego tatę. Święta Maryjo, módl się za nami
Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, Matko Miłosierdzia, zawierzam Ci wszystkie moje intencje. Proszę wyproś mi u swojego Syna największą łaskę Boga miłosiernego i Wszechmogącego, w tych intencjach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę aby mojemu tacie wyszedł ujemny wynik testu Covid i był zdrowy. Święta Maryjo, módl się za nami
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci Grażynę i Jerzego w 33 rocznicę ślubu, prosząc dla nich o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa, Darów Ducha Świętego na każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie łaski wyproszone za Twoim wstawiennictwem. Zawierzam Ci moje intencje. Matko Boża, proszę uproś mi u Syna swego największa łaskę Boga Miłosiernego i wszechmogacego, w trudnych dla mnie sprawach intencjach. Polecam Ci całą moja Rodzinę i tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie aby wyniki wyszły mi dobrze. Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci Rafała, proszę dla niego o dar zdrowia, szybki powrót do zdrowia i pełni sił. Święta Maryjo, módl się za nami!
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie i sądzie, abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Jadwiga i Artur
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie i sądzie, abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Jadwiga i Artur
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci i zawierzam ks. Zygmunta, proszę dla niego o dar zdrowia, szybki powrót do zdrowia i pełni sił. Święta Maryjo, módl się za nami!
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie, wyjście z kłopotów finansowych, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy w sądzie, abyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Jadwiga i Artur.
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci i zawierzam Bartka oraz jego rodzinę mamę, tatę, brata i babcię, proszę dla nich o dar zdrowia, o Twoją opiekę na każdy dzień i o szybki powrót do zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci i zawierzam Grażynę, proszę dla niej o dar zdrowia, szybki powrót do zdrowia i pełni sił. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo, dziękuję Ci za to, że jesteś i za wszystkie otrzymane łaski. Zawierzam Ci moje intencje. Proszę o cud miłosierdzia Bożego, o uwolnienie, uzdrowienie z raka płuc i jelit dla Eugeniusza. Proszę o uwolnienie, uzdrowienie mnie z choroby brzucha. Proszę w tym wszystkim, o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża proszę Cię o pomoc, miłość, zrozumienie w mojej rodzinie. Pomóż nam abyśmy na nowo mogli cieszyć się sobą w radościach i smutkach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo, proszę przez Twoje Niepokalane Serce, uproś mi u Boga Jego niezmierzone miłosierdzie, Bogu wiadomych, a dla mnie bardzo ważnych intencjach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci i zawierzam Witolda, proszę dla niego o dar zdrowia o Twoją opiekę na każdy dzień i o szybki powrót do zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Polecam Zofię Wiącek w 85 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Nieustającej Pomocy, świętych patronów. Proszę o dar zdrowia i potrzebne łaski na każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy Polecam Ci i zawierzam ks. Waldemara, proszę dla niego o dar zdrowia o Twoją opiekę na każdy dzień i o szybki powrót do zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo, błagam Cię uczyń cud. Jestem chora, zostałam zawiedziona, poraniona przez innych. Maryjo, błagam wejdź w to wszystko i podaruj mi odczuwalne zwycięstwo Boga Wszechmogącego. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
12345678910...