Prośby i podziękowania
Matko Najświętsza uproś u Swojego Syna łaskę nawrócenia dla grzeszników. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Najświętsza ratuj naszą ojczyznę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci Krystynę Denke w dniu imienin prosząc o dar zdrowia, łaskę Bożego błogosławieństwa oraz opiekę NMP. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża polecam Tobie w opiekę Aleksandrę oraz proszę o potrzebne dary Ducha Świętego dla lekarzy prowadzących zabieg serca. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy miej w opiece nasze rodziny, parafię, ojczyznę i cały świat. Matko Najświętsza módl się za nami.
Matko Boża dopomóż rozwiązać wszystkie nasze problemy rodzinne oraz miej naszą rodzinę w swojej Matczynej opiece. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę o pomoc w ograniczeniu spożywania alkoholu przez Jerzego oraz prowadź go Twoją drogą. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę chroń mnie przed mobbingiem i pomóż mi znaleźć nową pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę o dar upragnionego potomstwa dla Aleksandry i Karola. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę abyś umocniła moją rodzinę oraz ją prowadziła w każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci Rafała w dniu 26 urodzin prosząc o dar zdrowia, łaskę Bożego błogosławieństwa oraz opiekę NMP na dalsze lata życia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę o dar zdrowia dla Zygmunta. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć wartościowego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci śp. Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska prosząc o radość życia wiecznego oraz o pocieszenie jego najbliżej rodziny żony oraz córek w tym trudnym czasie dla nich. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci Grażynę i Jerzego Piasek w 30 rocznicę ślubu prosząc o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz opiekę świętych patronów na dalsze wspólne lata. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę dobrego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny: mamy i taty, aby wszyscy się wspierali i pomagali sobie. Czuwaj nad nimi, błogosław im. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o dar zdrowia dla Rafała. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy miej w opiece naszą parafię. Opiekuj się nami. Matko Najświętsza módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci i Twojemu Synowi Mirosława w 60 rocznicę urodzin prosząc dla niego Boże błogosławieństwo, dar zdrowia opiekę św. Patrona oraz pojednanie się z synem. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę Cię pomóż mi znaleźć godną pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię pomóż mi, żebym dostał stałą i dobrą pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie aby wszystko było dobrze w domu. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy otaczaj swoim płaszczem opieki Jerzego i Grażynę. Proszę o szczęśliwą podróż do Chorwacji i pomyślnie zakwaterowanie w hotelu. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy otaczaj swoim płaszczem moich ukochanych rodziców i teściów, a u swojego Syna wypraszaj łaskę zdrowia dla Nich na każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Maryjo! Proszę za chorych i samotnych. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża spraw aby mój tata zmienił swoje zachowanie i spędzał więcej czasu z rodziną niż z kolegami. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę uwolnij mnie od toksycznych relacji z ludźmi. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża spraw aby mój brat porzucił złe postępowanie oraz by zerwał ze złem i aby nie oszukiwał swoim zachowaniem najbliższej rodziny. Święta Maryjo módl się za Nami!