Prośby i podziękowania
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie abyś dopomogła mojemu tacie zmienić swoje postępowanie względem rodziny. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża prosimy o uzdrowienie Mikołaja, Tomasza, Ani, rodziny, rodzeństwa. Za Elę, rodzinę. O wynagrodzenie za grzechy w tych rodzinach. Za zmarłych z naszych rodzin o Niebo, za zmarłych rodziców śp. Janiny, Mariana. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Za tych co prosili o modlitwę. Święta Maryjo, módl się za nami.
Matko Boża! Prosimy za chorych, cierpiących, pogrążonych w nałogach, za naszą Ojczyznę, o pokój, zgodę. O ochronę przed zarazą dla nas i świata całego. Za Kościół Święty, o jedność. Za Ojca Świętego Franciszka, Duchowieństwo, cały Lud Boży. O nowe powołania kapłańskie. O rodziny silne Bogiem. O pokój w na świecie. O ochronę Kościoła świętego, wiary chrześcijańskiej. O Świętych kapłanów. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę znalezienia dobrego męża. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Tobie Zofię Wiącek oraz Zofię Piekarską w dniu imienin prosząc o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki św. Patrona oraz dary Ducha Świętego na każdy dzień. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę pomóż znaleźć dobrą pracę, stałą dobrze płatną w Londynie. O rozeznanie woli Bożej dla mnie Adriana o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej rodzinnej. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Proszę o modlitwę, o cud całkowitego uzdrowienia dla mnie. Proszę o uzdrowienie dla mojego Ojca Walentego. Proszę o przemianę serca dla mojej Matki Marii. Proszę o wszystkie potrzebne łaski dla mojej Rodziny. Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach mi powierzonych. Proszę, o modlitwę, abym we wszystkich moich intencjach, które noszę w sercu, zobaczyła Boga żywego, działającego, z całą mocą i zwyciężającego. Proszę o cud, we wszystkich moich intencjach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko! uproś u swojego Syna Jezusa dar zdrowia oraz szybki powrót do zdrowia dla 2 letniego Antosia. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo, Matko moja, proszę Cię o zwycięstwo we wszystkich moich intencjach, które noszę w sercu. Proszę Cię o cud, we wszystkich moich intencjach. Dziękuję Ci Mamo i Panie Jezu, przepraszam Was za wszystko, co złe. Proszę Was o łaskę i jednocześnie już Wam dziękuję, za Wasze miłosierdzie. Sylwia Wójtowicz. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko nasza najlepsza uproś u swojego Syna Jezusa oddalenie pandemii. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy miej w opiece wszystkich którzy opiekują się chorymi. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Najświętsza miej w opiece naszą parafię, ojczyznę, cały świat. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami.
Matko Boża proszę ochroń mnie przed toksycznymi osobami oraz pomóż mi z nimi zakończyć relacje. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo proszę Cię o zdrowie i dobrą samoocenę i dobrą pracę i pomyślność w niej i zaliczenie ważnego egzaminu zawodowego i dobrego chłopaka. Święta Maryjo, módl się za nami! Ewa
Matko proszę Cię o to by ludzie byli dla siebie dobrzy i życzliwi... żeby w naszych rodzinach panowała miłość i zgoda, pokój i dobro, zrozumienie i zdrowie. Proszę o łaskę zdrowia dla rodziców, Michała i wszystkich przyjaciół... Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę o szybki powrót do zdrowia dla Gracjana oraz o Twoją opiekę dla niego na każdy dzień. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę o dobre wyniki badań babci Zosi od okulisty oraz o Twoją opiekę dla niej na każdy dzień. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci Grażynę i Jerzego Piasek w 31 rocz. ślubu prosząc dla Nich o potrzebne dary oraz Opiekę i Boże błogosławieństwo na dalsze wspólne lata. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrego i uczciwego męża. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Najświętsza oddaję w Twoją opiekę Grażynę oraz proszę o dobre wyniki badań. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Najświętsza proszę Cię o dar zdrowia oraz szybki powrót do pełni sił dla Krystyny. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Najświętsza proszę Ciebie abyś miała w swojej opiece mojego tatę. Strzeż go i nieustanie prowadź. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Najświętsza oddaję w Twoją opiekę Joannę oraz proszę dla niej o szczęśliwe rozwiązanie. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Ciebie aby w naszej rodzinie panowała wzajemna miłość i zgoda. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Ciebie aby ludzie zaprzestali wypowiadać nieprawdziwe informacje na MÓJ TEMAT. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Najświętsza oddaje w Twoją opiekę moją mamę Grażynę oraz proszę dla niej o dar zdrowia oraz szybki powrót do zdrowia. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Najświętsza oddajemy Ci w opiekę nasze dzieci, wnuki i całą naszą rodzinę. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci w opiekę mojego tatę oraz wszystkie jego sprawy aby pozytywnie się zakończyły . Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Boża proszę Ciebie aby wszystko było dobrze z palcem u ręki mojej mamy. Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Boża! Powierzam Tobie śp. Ks. Piotra Gronostaja w trzecią rocznicę śmierci. Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!