Prośby i podziękowania
Maryjo! Uproś łaskę zdrowia dla mojej Mamy. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę Cię o szczególną opiekę dla mojej ukochanej wnuczki Wiktorii. Uproś u swego Syna łaskę błogosławieństwa dla całej naszej rodziny. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o dar zdrowia dla całej mojej rodziny. Uproś u swego Syna łaskę błogosławieństwa. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi i ich rodzinami, chroń ich od wszelkiego zła. Matko Najświętsza módl się za nami.
Prosimy w intencji naszych drogich kapłanów o siły i wytrwałość w ich posłudze, aby Nasza Słodka Pani Nieustającej Pomocy zachowała ich w swoim sercu i w Kościele naszego Boga i Pana Jezusa Chrystusa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci Natalię i jej dzieci. Proszę o błogosławieństwo i pomoc w trudnych dla niech chwilach. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecamy Ci naszą rodzinę prosząc o Twoją opiekę i Błogosławieństwo. Prosimy o pomoc w udanej przeprowadzce i dziękujemy za nowy dom. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża, proszę Cię o pokój serca i dar przebaczania. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o opiekę i łaskę zdrowia dla mojej rodziny. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Maryjo, Matko nasza! Oddaję Ci w opiekę całą moją rodzinę. Proszę o zdrowie dla każdego. Wnuki, żeby szkoły pokończyli, żeby się wszystko poukładało i na świecie był pokój. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę przez Twoje wstawiennictwo, aby śp. Ks. Piotr Gronostaj mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
święta Maryjo proszę Cię o łaskę zdrowi dla Michała... Miej Go w swojej opiece... Chroń... Czuwaj w każdym dniu Jego życia... Wspomagaj! Święta Maryjo, módl się za nami!
O miłość w rodzinach. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo! Patronko naszej parafii! Uproś u swego Syna Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia dla ks. Juliana Sadowskiego. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę przez Twoje ręce o Miłosierdzie Boże i darowanie wszystkich win dla mojego Przyjaciela śp. Ks. Piotra Gronostaja w pierwszą rocznicę odejścia do Domu Ojca, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Prośba o uzdrowienie Urszuli z choroby nowotworowej, o łaskę macierzyństwa dla Aleksandry i Łukasza, o rozpoznanie drogi życiowej dla Katarzyny. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę Cię o pokój serca i łaskę wytrwania w modlitwie różańcowej. Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Mateńko Nieustającej Pomocy proszę o łaskę zdrowia dla mojego wujka Andrzeja - Twoja czcicielka. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża! błagam Ciebie i proszę abyś miała mnie w swojej opiece i aby wszystko pozostało w Twojej pamięci o co bardzo proszę Ciebie. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę dobrego męża. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża, proszę przez Twoje ręce o Miłosierdzie Boże i darowanie wszystkich win dla mojego Przyjaciela śp. Ks. Piotra Gronostaja w dziesiąty miesiąc po odejściu do Domu Ojca, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Najświętsza miej w opiece wszystkie dzieci rozpoczynające wakacje, aby wypoczęły, nabrały sił na nowy rok i aby pamiętały o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy świętej. Matko Najświętsza módl się za nami!
Matko Boża proszę uwolnij mnie z lęku i niepokoju. Święta Maryjo Módl się za mami!
Matko Boża proszę o dar zdrowia dla Grażyny. Miej ją w swojej opiece. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Święta Maryjo Módl się za mami!
Kochana Matko Dziękuje Ci że jesteś przy mnie. Z łzami w oczach i strachem w sercu przychodzę prosić Cię o pomoc i o łaskę, której tak pragnę. Proszę by Tomek bardziej na mnie zwracał uwagę. Proszę całym sercem by znowu zaczął odpisywać na sms i znowu mnie zaprosił na spacer. Proszę niech nasza relacja dzięki Tobie się zmieni. Błagam niech on zauważy, to co dla niego robię i ze nie chcę źle. Błagam o cud. Święta Maryjo Módl się za mami! Gosia.
MATKO NAJŚWIĘTSZA POLECAM TOBIE MOJEGO TATĘ MIEJ GO W SWOJEJ OPIECE. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
Matko Boża proszę uproś dar zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mojej mamy Grażyny w dniu urodzin. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę przez Twoje ręce o Miłosierdzie Boże i darowanie wszystkich win dla mojego Przyjaciela śp. Ks. Piotra Gronostaja w kolejny miesiąc po odejściu do Domu Ojca, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!