Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania
MATKO NIEUSTAJACEJ POMOCY OTOCZ SWYM PLASZCZEM OPIEKI MOJE DZIECI, WNUKOW, MĘŻA I CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ. MATKO NAJSWIETSZA MÓDL SIĘ ZA NAMI.
Matko Boża proszę o dar zdrowia i potrzebne siły do pokonywania problemów dnia codziennego dla Bogusi oraz o dary Ducha Świętego i opiekę Świętego patrona dla Mirosława. Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie o to, abyś miała mnie i mojego brata w swojej opiece, prowadziła i strzegła każdego dnia, abym na swojej drodze nie musiał spotkać wrogich osób i się denerwować. Święta Maryjo módl się za nami!
Proszę o radość życia wiecznego dla Janiny Grażyny Łukasza Marcina i wszystkich zmarłych znajomych i przyjaciół. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o dar zdrowia i pomyślność leczenia dla Jerzego. Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o pełnię sił i aby wszystkie wyniki były dobre i powrotu do zdrowia dla Jerzego. Święta Maryjo módl się za nami!
Prosimy o dar pokoju dla calego swiata. Matko Nieustajacej Pomocy módl się za nami.
Proszę o radość życia wiecznego dla Zofii, Józefa, Józefy, Władysława, Jana, Janiny, Ewy, Kazimierza. Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy miej w swojej opiece Jerzego, dopomóż mu aby wyniki były dobre i nie musiał zostać w szpitalu. Święta Maryjo módl się za Nami!
Matko Boża proszę o opiekę nad moją rodziną. Prowadź nas każdego dnia. Uproś dla mojego taty dar zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę Ciebie o szczęśliwe zakończenie tej trudnej i skomplikowanej sprawy którą Ci zawierzamy. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Najświętsza otocz opieką małego Oliwiera, daj siłę jego rodzicom. Święta Maryjo, módl się za nami!
Mato Boża pospiesz mi ku pomocy znasz moje braki i potrzeby. Ratuj więc. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o radość życia wiecznego dla śp. Zofii Wiącek. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo proszę w dniu imienin o dar zdrowia dla Jerzego miej go w swojej opiece. Matko Nieustającej Pomocy módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy spraw aby mój tata po operacji szybko wrócił do sił mógł w miarę normalnie funkcjonować proszę o dar zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko narodów ogarniętych wojną, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i aby mój tata po zabiegu laryngologicznym mógł mówić bez problemów. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i aby wynik był dobry. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę abym nie miał raka. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za dar zdrowia, uleczenia mnie z covidu. Dziękuję Ci za Twoją MATCZYNĄ opiekę i łaskę.
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę o dar zdrowia i aby ustąpiła chrypa, miej w swojej opiece mojego tatę. Święta Maryjo, módl się za nami
Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, Matko Miłosierdzia, zawierzam Ci wszystkie moje intencje. Proszę wyproś mi u swojego Syna największą łaskę Boga miłosiernego i Wszechmogącego, w tych intencjach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę aby mojemu tacie wyszedł ujemny wynik testu Covid i był zdrowy. Święta Maryjo, módl się za nami
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci Grażynę i Jerzego w 33 rocznicę ślubu, prosząc dla nich o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa, Darów Ducha Świętego na każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie łaski wyproszone za Twoim wstawiennictwem. Zawierzam Ci moje intencje. Matko Boża, proszę uproś mi u Syna swego największa łaskę Boga Miłosiernego i wszechmogacego, w trudnych dla mnie sprawach intencjach. Polecam Ci całą moja Rodzinę i tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie aby wyniki wyszły mi dobrze. Święta Maryjo módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci Rafała, proszę dla niego o dar zdrowia, szybki powrót do zdrowia i pełni sił. Święta Maryjo, módl się za nami!
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie i sądzie, abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Jadwiga i Artur
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie i sądzie, abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Jadwiga i Artur
12345678910...