Prośby i podziękowania
Matko Boża, proszę o dar upragnionego potomstwa dla Aleksandry i Karola. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę abyś umocniła moją rodzinę oraz ją prowadziła w każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci Rafała w dniu 26 urodzin prosząc o dar zdrowia, łaskę Bożego błogosławieństwa oraz opiekę NMP na dalsze lata życia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę o dar zdrowia dla Zygmunta. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć wartościowego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża polecam Ci śp. Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska prosząc o radość życia wiecznego oraz o pocieszenie jego najbliżej rodziny żony oraz córek w tym trudnym czasie dla nich. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci Grażynę i Jerzego Piasek w 30 rocznicę ślubu prosząc o dar zdrowia, Boże błogosławieństwo oraz opiekę świętych patronów na dalsze wspólne lata. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę dobrego męża. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny: mamy i taty, aby wszyscy się wspierali i pomagali sobie. Czuwaj nad nimi, błogosław im. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o dar zdrowia dla Rafała. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy miej w opiece naszą parafię. Opiekuj się nami. Matko Najświętsza módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci i Twojemu Synowi Mirosława w 60 rocznicę urodzin prosząc dla niego Boże błogosławieństwo, dar zdrowia opiekę św. Patrona oraz pojednanie się z synem. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę Cię pomóż mi znaleźć godną pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię pomóż mi, żebym dostał stałą i dobrą pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie aby wszystko było dobrze w domu. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy otaczaj swoim płaszczem opieki Jerzego i Grażynę. Proszę o szczęśliwą podróż do Chorwacji i pomyślnie zakwaterowanie w hotelu. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy otaczaj swoim płaszczem moich ukochanych rodziców i teściów, a u swojego Syna wypraszaj łaskę zdrowia dla Nich na każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Maryjo! Proszę za chorych i samotnych. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża spraw aby mój tata zmienił swoje zachowanie i spędzał więcej czasu z rodziną niż z kolegami. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę uwolnij mnie od toksycznych relacji z ludźmi. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża spraw aby mój brat porzucił złe postępowanie oraz by zerwał ze złem i aby nie oszukiwał swoim zachowaniem najbliższej rodziny. Święta Maryjo módl się za Nami!
Matko Boża proszę Ciebie abyś miała mnie i moją rodzinę w swojej opiece, proszę Ciebie abyś chroniła mnie przed wrogiem moim i abyś zawsze prowadziła mnie i moją rodzinę. Święta Maryjo módl się za Nami!
Matko Boża polecam Ci Ks. Tomasza Gruszto prosząc dla niego o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opiekę Św. Patrona. Święta Maryjo módl się za Nami!
Matko Boża zawierzam Ci Ks. Seniora Prałata Henryka Ozgę w 60 rocznicę święceń kapłańskich prosząc dla Niego o dar zdrowia, Bożego błogosławieństwa na dalsze lata posługiwania w Winnicy Pana. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć godną prace oraz zerwać z grzechem. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć godną pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża błagam Ciebie o opiekę na nami oraz o dar opamiętania się dla Mateusza. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża prowadź przez życie i miej w swojej opiece Rafała i Bartka. Święta Maryjo, módl się za nami!