Prośby i podziękowania
Matko Boża, proszę przez Twoje ręce o Miłosierdzie Boże i darowanie wszystkich win dla mojego Przyjaciela śp. Ks. Piotra Gronostaja w dziesiąty miesiąc po odejściu do Domu Ojca, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Najświętsza miej w opiece wszystkie dzieci rozpoczynające wakacje, aby wypoczęły, nabrały sił na nowy rok i aby pamiętały o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy świętej. Matko Najświętsza módl się za nami!
Matko Boża proszę uwolnij mnie z lęku i niepokoju. Święta Maryjo Módl się za mami!
Matko Boża proszę o dar zdrowia dla Grażyny. Miej ją w swojej opiece. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Święta Maryjo Módl się za mami!
Kochana Matko Dziękuje Ci że jesteś przy mnie. Z łzami w oczach i strachem w sercu przychodzę prosić Cię o pomoc i o łaskę, której tak pragnę. Proszę by Tomek bardziej na mnie zwracał uwagę. Proszę całym sercem by znowu zaczął odpisywać na sms i znowu mnie zaprosił na spacer. Proszę niech nasza relacja dzięki Tobie się zmieni. Błagam niech on zauważy, to co dla niego robię i ze nie chcę źle. Błagam o cud. Święta Maryjo Módl się za mami! Gosia.
MATKO NAJŚWIĘTSZA POLECAM TOBIE MOJEGO TATĘ MIEJ GO W SWOJEJ OPIECE. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
Matko Boża proszę uproś dar zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mojej mamy Grażyny w dniu urodzin. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę przez Twoje ręce o Miłosierdzie Boże i darowanie wszystkich win dla mojego Przyjaciela śp. Ks. Piotra Gronostaja w kolejny miesiąc po odejściu do Domu Ojca, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą prace oraz zapewnij mi dach nad głową. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Najświętsza proszę Ciebie aby wszystko było dobrze po ostatnim naszym spotkaniu miej mnie w swojej opiece i wyproś u Twojego Syna błogosławieństwo dla mnie. Święta Maryjo Módl się za Nami!
Matko Boża dopomóż mi abym napisał pracę magisterską na czas. Święta Maryjo, módl się za nami!
Niech się wypełni wola Boża wobec ciężko chorej Wandy. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Ciebie o wybaczenie i pojednanie się mamy z rodziną. Święta Maryjo módl się za nami!
BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI ZAKATOWANEJ OLIWKI PLACHETKI Z GLIWIC. ŚWIĘTA MARYJO, MÓDL SIĘ ZA NAMI!
Mato Boża błagam Ciebie i proszę aby moja mama zrozumiała że porywczość i złość jest złym doradcą oraz aby zrozumiała, że nie chcę jej źle. Błogosław jej oraz dopomóż jej aby wybaczyła mi i zrozumiała, że to co wypowiada bardzo mnie rani. Święta Maryjo Módl się za Nami!
Matko Boża dopomóż Rafałowi i ochroń go aby nie miał żadnych problemów oraz aby mógł dalej w spokoju wieść swoje życie. Święta Maryjo Módl się za Nami!
Matko Najświętsza polecam Tobie mojego tatę. Miej go w swojej opiece. Uproś dar zdrowia i aby nie ranił już więcej swoich najbliższych. Święta Maryjo Módl się za Nami!
MATKO NAJŚWIĘTSZA MIEJ W OPIECE MOJĄ RODZINĘ. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
MATKO NAJŚWIĘTSZA MIEJ W SWOJEJ OPIECE MARIĘ, BŁOGOSŁAW JEJ NA DALSZE LATA. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
MATKO BOŻA PROSZĘ O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA KRZYSZTOFA I JANINY. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Tobie Bartosza prosząc dla niego o dar zdrowia Bożego błogosławieństwa oraz o pomyślne ukończenie studiów. Święta Maryjo Módl się za nami!
Matko Boża dopomóż Annie rozwiązać wszystkie problemy oraz miej ją w swojej opiece i prowadź ją. Święta Maryjo, módl się za nami!
MATKO NAJŚWIĘTSZA OTOCZ SWOJA OPIEKĄ MAGDALENĘ I GRZEGORZA. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ O OPIEKĘ I ZDROWIE DLA JOLANTY. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
Matko Boża proszę o opiekę i błogosławieństwo dla Marka. ŚWIĘTA MARYJO MÓDL SIĘ ZA NAMI!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Ciebie aby pewna osoba zrozumiała, że pijąc oddala się oraz niszczy swoją rodzinę. Proszę o przemianę w jego życiu i aby na nowo odbudował swoje relacje w rodzinie. Matko Najświętsza módl się za nami.
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci Aleksandrę i Karola Kunickich w 3 rocznicę ślubu prosząc o Twoją opiekę i Błogosławieństwo dla nich na dalsze wspólne lata. Matko Najlepsza Matko módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć prace oraz postaw na mojej drodze dobre i pomocne osoby. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy dziękuję Ci za wszystkie dary otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Matko Najlepsza Matko módl się za nami!