Prośby i podziękowania
Matko Boża błagam Ciebie o opiekę na nami oraz o dar opamiętania się dla Mateusza. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża prowadź przez życie i miej w swojej opiece Rafała i Bartka. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi oraz mojej rodzinie przetrwać ten bardzo trudny oraz ciężki czas. Miej nas w swojej opiece, dopomóż aby ten człowiek zrozumiał, że to co robi jest złe. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo bardzo Cię proszę o drogę abym mógł spokojnie przeżyć każdy dzień tygodnia bez strachu i lęku. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Ciebie z całego serca abyś wyprosiła potrzebne łaski, abyś zawsze miała nas w swoim sercu i ramionach. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą prace oraz chroń mnie przed złem. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę o dar zdrowia i szybki powrót do zdrowia dla Ks. Prałata Zygmunta. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Kochana Matko Boża! Proszę Cię pomóż, żebym znalazł wartościową pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę napraw moją relacje z Michałem. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża dziękuję Ci za to, że dzięki Tobie znalazłem pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć wartościową pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Najświętsza dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną. Matko Nieustającej Pomocy módl się za nami!
Kochana Matko Boża, proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę.Święta Maryjo, módl się za nami!
Za Antoninę o potrzebne łaski i opiekę NMP. Święta Maryjo, módl się za nami!
Jezu Chryste! Za wstawiennictwem Twej Matki i św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa (również dla innych osób z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało. Zabierz serca kamienne a daj nam serca podobne do serca Twojego. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Święta Maryjo, módl się za nami!
O łaskę macierzyństwa dla Oli i Łukasza. Maryjo otocz płaszczem opieki Katarzynę w 33 urodziny. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o szczęśliwy poród dla mojej córki i o zdrowie dla Niej i Jej Córci - Klary. Matko Najświętsza módl się za nami!
Matko Boża, proszę przez Twoje wstawiennictwo, aby śp. Ks. Piotr Gronostaj mógł cieszyć się radością życia wiecznego. Prosi Monika z Nosowa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo! Uproś łaskę zdrowia dla mojej Mamy. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy! Proszę Cię o szczególną opiekę dla mojej ukochanej wnuczki Wiktorii. Uproś u swego Syna łaskę błogosławieństwa dla całej naszej rodziny. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o dar zdrowia dla całej mojej rodziny. Uproś u swego Syna łaskę błogosławieństwa. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi i ich rodzinami, chroń ich od wszelkiego zła. Matko Najświętsza módl się za nami.
Prosimy w intencji naszych drogich kapłanów o siły i wytrwałość w ich posłudze, aby Nasza Słodka Pani Nieustającej Pomocy zachowała ich w swoim sercu i w Kościele naszego Boga i Pana Jezusa Chrystusa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecam Ci Natalię i jej dzieci. Proszę o błogosławieństwo i pomoc w trudnych dla niech chwilach. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy polecamy Ci naszą rodzinę prosząc o Twoją opiekę i Błogosławieństwo. Prosimy o pomoc w udanej przeprowadzce i dziękujemy za nowy dom. Święta Maryjo, módl się za Nami!
Matko Boża, proszę Cię o pokój serca i dar przebaczania. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy. Święta Maryjo, módl się za Nami!