Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania
Kochana Pani! Proszę Cię o dobrą pracę i dobrą atmosferę i zaliczenie egzaminu praktycznego i dobrego męża, zdrowie i dobrą samoocenę. Ewa. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestała ją boleć głowa i kręgosłup. Proszę o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie. Matko Boża proszę miej ją pod swoją opieką aby nic złego się nie działo i mogła jeszcze długo cieszyć zdrowiem. Dorota. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę żeby lekarz orzecznik przyznał Piotrowi rentę na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Piotr znalazł dobrą pracę, żeby Piotr otrzymał pomoc finansową, żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boże proszę Ciebie i Twojego Syna Jezusa Chrystusa, abyś miała mnie w swojej opiece i dopomogła mi w tej intencji, której Tobie zawierzyłem! Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny. Alicja. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo proszę Cię uzdrów mojego tatę oraz daj mu dar zdrowia i Twojej opieki w tym ciężkim czasie dla niego. Bartosz. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za to że jesteś. Proszę o cud miłosierdzia Bożego, o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Matko Boża, proszę o Twoją skuteczną, nieustającą żywą moc, we wszystkich moich intencjach. Polecam całą moja Rodzinę i tych wszystkich co na mojej drodze. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz
Maryjo proszę Cię uzdrów mojego syna i mnie. Alicja. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę znalezienia dobrego męża, bez nałogów, który będzie mnie szanował i wspierał. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo Matko moja, dziękuję Ci za to, że jesteś ze mną. Kocham Cię i ufam Tobie. Proszę abym doznała, we wszystkich moich intencjach Twojej żywej skutecznej i nieustającej obecności. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z wirusa dla Mirosławy, Marty, Wiktora, o potrzebne łaski i zdrowie dla maleńkiej Justyny, o błogosławieństwo i nawrócenie dla Witalija, o łaski dla wszystkich dobroczyńców. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, Ciebie prosimy o zdrowie dla Ani, uzdrowienie Mikołaja, Tomasza, Ani, rodziny, rodzeństwa. Za Elę, dzieci. O uzdrowienie. Za Tomasza, Mikołaja, o Boże Miłosierdzie. przebłaganie, wynagrodzenie za grzechy Ani, w rodzinach Milczarskich, Sikorów, Saternus, Szydłowskich. Za zmarłych z tych rodzin o Niebo, za zmarłych rodziców śp. Janiny, Mariana o zbawienie. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Za samobójców, dzieci utracone o zbawienie i Boże Miłosierdzie. Za tych co prosili o modlitwę. Za chorych, cierpiących, w nałogach. Za grzechy przeciw życiu, o pokój w Polsce i na świecie. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża... Proszę, przyjmij moje dziękczynienie za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o wysłuchanie wszystkich intencji. Proszę Cię, o Boga Żywego, we wszystkich moich intencjach. Proszę o Boga żywego aby niemożliwe mogło stać się możliwe. Sylwia Wójtowicz. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za to, że jesteś i proszę bądź dalej ze mną. Proszę aby za Twoją przyczyną, we wszystkich moich intencjach, niemożliwe stawało się możliwe. Proszę o Boga żywego, we wszystkich moich intencjach. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia dla Bogusi oraz Mirosława, o potrzebne dary Ducha Świętego oraz o Twoją opiekę dla nich na każdy dzień. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę pozytywnego poukładania i rozwiązania wszystkich spraw. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża! Dziękuję Ci za Twoja obecność w moim życiu. Proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Ojca Daniela Galusa i w intencji Lidii. Proszę o wstawiennictwo w moich intencjach, w intencji mojej Rodziny i tych wszystkich, co na mojej drodze. Sylwia Wójtowicz. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie o dar życia wiecznego dla Lidii Wolskiej oraz opiekę nad cała rodziną w tym trudnym i ciężkim czasie dla nich. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuje Ci, że jesteś przy mnie. Proszę Cię, wyproś mi u swojego Syna odczuwalne zwycięstwo miłosierdzia Bożego, we wszystkich moich intencjach, które nosze w swoim sercu. Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie o dar zdrowia dla Lidii Wolskiej. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę zakończenia zjawiska mobbingu u mnie w firmie i o pomoc w przejściu do innego działu. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Proszę o żywe, odczuwalne zwycięstwo miłosierdzia Bożego, we wszystkich intencjach, które nosze w swoim sercu. Proszę aby Bóg, na swoją chwałę i na świadectwo dla innych, we wszystkich moich intencjach pokazał mi, że dla Niego wszystko jest możliwe. Święta Maryjo, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrego męża, bez nałogów, który będzie się o mnie troszczył i mnie wspierał. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża, proszę, przez Twoje Serce pełne łaski i miłosierdzia, proszę aby na chwałę Bożą i na świadectwo innym, Bóg we wszystkich moich intencjach, pokazał mi, że dla Niego nie ma nic niemożliwego. Proszę we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu, o Boga Żywego i zwyciężającego. Sylwia Wójtowicz. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o łaskę znalezienia dobrego męża, który będzie mnie szanował i wspierał oraz nie będzie miał nałogów. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Boża! Proszę Ciebie o pomoc, żebym znalazła pracę stałą i proszę o to, żeby mój narzeczony, Tomek znalazł dobra pracę i proszę o to, żebym wzięła ślub z Tomkiem i była szczęśliwa. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie o dar szybkiego powrotu do zdrowia dla Jerzego. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy! proszę Ciebie abyś dopomogła mojemu tacie zmienić swoje postępowanie względem rodziny. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
12345678910