Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania
Maryjo, proszę przez Twoje Niepokalane Serce, uproś mi u Boga Jego niezmierzone miłosierdzie, Bogu wiadomych, a dla mnie bardzo ważnych intencjach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Nieustającej Pomocy! Polecam Ci i zawierzam Witolda, proszę dla niego o dar zdrowia o Twoją opiekę na każdy dzień i o szybki powrót do zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Polecam Zofię Wiącek w 85 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Nieustającej Pomocy, świętych patronów. Proszę o dar zdrowia i potrzebne łaski na każdy dzień. Święta Maryjo, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy Polecam Ci i zawierzam ks. Waldemara, proszę dla niego o dar zdrowia o Twoją opiekę na każdy dzień i o szybki powrót do zdrowia. Święta Maryjo, módl się za nami!
Maryjo, błagam Cię uczyń cud. Jestem chora, zostałam zawiedziona, poraniona przez innych. Maryjo, błagam wejdź w to wszystko i podaruj mi odczuwalne zwycięstwo Boga Wszechmogącego. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję za to, że jesteś. Zawierzam Ci samą Siebie, wszystkie moje intencje i każdą sekundę mojego życia. Zawierzam Ci i proszę Cię o moc Ducha Świętego, o miłość i łaskę Bożą. Proszę na chwałę Bożą, o zwycięstwo Boga miłosiernego, żywego i wszechmogącego. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie Twoje łaski. Matko Boża, zawierzam Ci wszystkie moje intencje. Proszę wyproś mi u swojego Syna Jego łaskę. Niech za Twoim wstawiennictwem i przez Twojego Syna odczuwalnie doświadczę w moich intencjach skuteczne błogosławieństwo Boga Żywego, Miłosiernego i Wszechmogącego. Sylwia. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo, Matko moja! zawierzam Ci wszystkie moje intencje. Proszę Cię w nich wszystkich, na chwałę Bożą, o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego, o całą moc Ducha Świętego, o całą łaskę i miłość Bożą. Proszę Cię abym we wszystkich moich intencjach zobaczyła chwałę Boga miłosiernego, żywego i wszechmogącego. Sylwia. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża Pomocy Nieustającej! Ratuj nas. O ochronę przed zarazą dla nas, świata. O przebłaganie, wynagrodzenie za grzechy w rodzinie, o uzdrowienie, uwolnienie, o zbawienie dla Mikołaja, jego rodziców. Za tych, co prosili o modlitwę. O uzdrowienie z raka dla Eli. Za zmarłych z naszych rodzin. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za, to że jesteś. Matko! Ja Ci zawierzam wszystkie moje intencje i proszę Cię o Twoje skuteczne, nieustające wstawiennictwo, we wszystkich moich intencjach. Proszę o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego, o moc Ducha Świętego, o całą łaskę i miłość Bożą. Proszę o Boga miłosiernego, Żywego i Wszechmogącego! We wszystkich moich intencjach. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia.
O przemianę wewnętrzną dla Krzysia, o znalezienie Ali dobrego katolika, kawalera, kandydata na męża, o zdrowie, zgodę, opiekę Maryi, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zuzi, Joli, Ali i Krzyśka. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo, dziękuję, że byłaś i jesteś. Proszę o skuteczną ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę aby Bóg skutecznie zablokował moich wrogów i w niwecz obrócił wszystkie ich zamiary. Maryjo, proszę o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego, we wszystkich moich intencjach. Bóg zapłać Sylwia.
Panie Jezu, Maryjo! Wy wiecie wszystko... Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Nieustającej Pomocy proszę o dar zdrowia oraz szybki powrót do pełni sił dla Ks. Kardynała Kazimierza Nycza. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo, Matko moja! Proszę, wyproś mi u Twojego Syna Jezusa miłosierdzie Boże, łaski Ducha Świętego i miłość Bożą, żywą i wszechmocną moc Bożą, we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia
Matko Boża! Proszę Cię abyś swoją mocą, zablokowała, poskromiła i w niwecz obróciła, wszystkie plany moich wrogów. Podaruj mi wszystkie potrzebne łaski i skuteczną ochronę przez wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę Cię o Twoje skuteczne, nieustające wstawiennictwo w tej intencji. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia
O umiejętność pokochania siebie i chęć do pracy i zdrowie i lepszą pracę. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Ewa
Matko Nieustającej Pomocy oraz Jezus Miłosierny dziękuję wam za dar zdrowia oraz za opiekę Waszą nade mną i szybki powrót do zdrowia Bartosza. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci, za to, że jesteś. Wyproś mi u swojego Syna cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego, moc Ducha Świętego, Jego niezmierzoną łaskę i miłość, w moich intencjach. Polecam Ci całą moją Rodzinę i tych co na mojej drodze. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża! Proszę żeby Piotr miał przyznaną rentę, aby otrzymał pomoc finansową i aby znalazł pracę! Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża, dziękuję Ci za to że jesteś ze mną. Matko Boża, nadal proszę o Twoja nieustającą, skuteczna pomoc. Proszę, wyproś mi u swojego Syna, we wszystkich moich intencjach niezmierzone miłosierdzie Boże. Matko Boża, polecam Ci całą moja Rodzinę i tych wszystkich co na mojej drodze. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża proszę Cię uzdrów z chorób ciała mojego syna, męża i mnie. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami! Alicja.
Kochana Pani! Proszę Cię o dobrą pracę i dobrą atmosferę i zaliczenie egzaminu praktycznego i dobrego męża, zdrowie i dobrą samoocenę. Ewa. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę aby przestała ją boleć głowa i kręgosłup. Proszę o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie. Matko Boża proszę miej ją pod swoją opieką aby nic złego się nie działo i mogła jeszcze długo cieszyć zdrowiem. Dorota. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę żeby lekarz orzecznik przyznał Piotrowi rentę na komisji lekarskiej z ZUS i żeby Piotr znalazł dobrą pracę, żeby Piotr otrzymał pomoc finansową, żeby Piotr na komisji lekarskiej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie otrzymał orzeczenie o niepełnosprawności. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boże proszę Ciebie i Twojego Syna Jezusa Chrystusa, abyś miała mnie w swojej opiece i dopomogła mi w tej intencji, której Tobie zawierzyłem! Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię pomóż mi znaleźć dobrą i stałą pracę. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny. Alicja. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
Maryjo proszę Cię uzdrów mojego tatę oraz daj mu dar zdrowia i Twojej opieki w tym ciężkim czasie dla niego. Bartosz. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami!
12345678910