Codzienna modlitwa! (2020-03-19 19:51:49)

Zgodnie z nauką Kościoła katolickiego oglądanie transmisji telewizyjnej nigdy nie zastępuje czynnego udziału w niedzielnej liturgii. Jednak w obecnej nadzwyczajnej sytuacji, biorąc pod uwagę udzieloną dyspensę przez Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, Metropolitę Szczecińsko-Kamieńskiego oraz rozporządzenie MZ z dnia 13 marca 2020r. postępując w zgodzie z własnym sumieniem, zapraszamy do wspólnej modlitwy.

ZOSTAŃ W DOMU!

Każda osoba, która chciałaby odwołać zamówioną wcześniej intencję mszalną, proszona jest o kontakt telefoniczny: 91-414-56-55

W naszej parafii modlimy się wg stałego porządku:

w niedziele o 9.00 i 12.00

w dni powszednie o 18.00

dodatkowo nabożeństwa różańcowe w intencji o ustanie epidemii o 20.30

codziennie  o 12.00 dzwon św. Maksymiliana zaprasza nas do modlitwy Anioł Pański!

ZOSTAŃ W DOMU!

Transmisje mszy świętych w niedziele:

7.00 – TVP 1 (transmisja z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach)

9.00 – Polskie Radio Program Pierwszy

9.30 – Telewizja TRWAM (Transmisja Mszy Świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze)

11.00 – TVP 1 (transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze o ustanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie)

13.00 – TVP POLONIA

19.00 - TVP 1

ZOSTAŃ W DOMU!

Transmisje mszy świętych w dni powszednie:

13.30 – Telewizja TRWAM (Transmisja Mszy Świętej z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze)

20.00 – TVP 3 (transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze o ustanie epidemii koronawirusa w Polsce i na świecie)